Žurnāls "Pirmsskolā"

Žurnāla PIRMSSKOLĀ septembra numurā lasiet:

Empātijas vairošana pirmsskolā. Empātijas veicināšanai un nostiprināšanai bērnā droši vien var būt dažādi paņēmieni. Mana misijas apziņa un pārliecība ir šāda: daiļdarbu un pasaku lasīšana ir viens no paņēmieniem. Tur parasti var atrast vielu pārdomām – protams, ar nosacījumu, ka lasāmais ir ar šādu kodu, kad būtiskākais paslēpts arī starp rindiņām un varbūt iedarbojas zemapziņas līmenī. Vēlos dalīties ar pieredzi, kā veicināt un vairot līdzpārdzīvojumu. Maija Ingeleviča, Trikātas pamatskolas pirmsskolas skolotāja.

Rotaļnodarbība Ozolzīlītes stāsts. Daugavpils 26. pirmsskolas izglītības iestāde kopš 2011. gada ir ļoti pieķērusies dabas tēmām, to iepazīšanai, izzināšanai un izpētīšanai. Ar rotaļām katru dienu tiek atklāts kas jauns un neparasts. Pedagogi izmanto savā darbā dažādas tradicionālas un netradicionālas metodes, inovatīvus paņēmienus, lai tuvinātu bērnus dabai, tās skaistumam un neaptveramajai enerģijai, ko tā mums var dot, ja mēs pareizi visu darām. Pieredzē dalās Ilze Zīle, Daugavpils 26. PII vadītājas vietniece.

Sporta svētki. Pirms Sporta svētkiem to dalībnieki grupās ir saņēmuši vēstuli no Pepijas un viņas draudzenes Mērijas ar aicinājumu uz draudzīgām sacensībām visiem kopā bērnudārza sporta laukumā 20. oktobrī. Pieredzē dalās Indra Ģelze, Anita Matule, Liepājas PII Liepiņa skolotājas.

Konspekts sensorai attīstīšanas nodarbībai ar rokdarbu dominanti. TēmaMežā dzīvo ezītis. Mērķis: ar spēļu palīdzību sekmēt krāsu nosaukumu iegaumēšanu, vēlēšanos radoši darboties. Pieredzē dalās Ināra Boldavenko, Daugavpils 7. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja.

Pasākuma scenārijs Rudens svētki. Pieredzē dalās Ināra Boldavenko, Daugavpils 7. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja

Nodarbība Ciemos pie pasakas. Pieredzē dalās Daugavpils 23. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece Vita Kazanova.

Pasākums Desmit zirņi. Mana ideja bērnu talantu attīstībai ir uzvedums, kurā darbojoties bērni attīsta prasmi uzstāties, kā arī iepriecina vecākus ar saviem sasniegumiem. Pieredzē dalās Elita Rence, Straupes pamatskolas pirmsskolas skolotāja.

Mana pirmā e-Twinning semināra pieredze. Stāsta Rīgas PII Riekstiņš pirmsskolas izglītības skolotāja Santa Purviņa.

Žurnāla saturs pieejams abonētājiem.

 

 

 

Abonētājiem

Ienāc ar savu paroli un lasi žurnālus jebkurā laikā!

Ja esi aizmirsis savu paroli, spied šeit

Ja vēl neesi abonējis žurnālus, iepazīsties ar abonēšanas piedāvājumu šeit

27.11.2019 12:59

@SkolasVards: "Skolas Vārdu" un citus izglītības e-žurnālus abonē šeit: https://t.co/PtXZ6DZwkL https://t.co/oH0sjnaw5z

27.11.2019 12:56

@SkolasVards: Dvīņi nav vienots veselums ‒ jāpalīdz veidoties individualitātei. https://t.co/f86EDfQ82K

27.11.2019 12:56

@SkolasVards: Skolotāja pieredze: Matemātika sportojot. https://t.co/f86EDfQ82K

27.11.2019 12:55

@SkolasVards: Kā plānot un realizēt starpdisciplinaritāti mācību stundās? https://t.co/f86EDfQ82K

27.11.2019 12:55

@SkolasVards: Kā mācīt bērnam domāt, lai viņš augtu, nevis stagnētu. Kerola Dveka (Carol Dweck) ir psiholoģe un profesore Stenfor… https://t.co/m8BDGiQEHy

27.11.2019 12:34

@SkolasVards: Atraisīt kustību prieku. Saruna ar sporta skolotāju Pēteri Krastiņu no Salas vidusskolas. Pērn viņš atzīts par izci… https://t.co/Y0omMBqkrh

27.11.2019 12:33

@SkolasVards: Ekspertu diskusija: zināšanu par veselību trūkst ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. https://t.co/f86EDfQ82K

27.11.2019 12:20

@SkolasVards: RT @IzglitibaunK: Kā skolās jēgpilni izmantot sociālos medijus. https://t.co/4gNy6C7gnb