Žurnāls "Pirmsskolā"

Žurnāla PIRMSSKOLĀ decembra numurā lasiet:

Pirmsskolu pedagogi dalās pārmaiņu ieviešanas pieredzē. Pirmsskolas izglītības speciālisti un pirmsskolas izglītības iestāžu pārstāvji 6. novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē tikās darba seminārā, lai noklausītos pirmsskolas izglītības iestāžu pieredzes stāstus, runātu par pedagogu slodzes veidošanās un apmaksas noteikumiem un izglītības programmu īstenošanas veidiem.

Daba ir brīnišķīga skolotāja. Jo vairāk mēs kā pedagogi dosim bērniem iespēju iedziļināties dabas pētniecībā un rūpēs par tās aizsargāšanu, jo ātrāk viņi sāks attīstīt savu interesi par nākotni, piemēram, ko labu vēlas sniegt dabai, kādu profesiju izvēlēsies utt.

Pēta kukaiņus un veido stopkadru video. Labākais „eTwinning” projekts šogad.  Arī pirmsskolā ir iespējama aktīva un radoša starptautiska sadarbība. To pierāda Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes „Mežmaliņa” radošā komanda. „Mežmaliņas”  projekti jau daudzus gadus tiek atzīti par „eTwinning” labākajiem projektiem. Bērnudārza vadītāja Kristīna Bernāne stāsta, kā tas ir paveicams.

Brīnumainās figūras. Metodiskais materiāls.

Sporta diena „Ziemas prieki”.

Radošā darbnīca ar vecākiem „Mana māja”.

“Lāči”. Rotaļnodarbība ar dabas dominanti.

Vecīša cimdiņš ar skanošajiem cimdiņiem”.

Ledus sirds. Mūsdienīgs Ziemassvētku scenārijs.

Kaķu un peļu Ziemassvētki.

 

Žurnāla saturs pieejams abonētājiem.

 

Pieteikšanās bezmaksas vebināram «Skolotājs — vēstnesis zaļākai nākotnei» (20. oktobris, plkst. 10:00)