1.

aprīlī

2023

Izglītības jomas darbinieki aicināti piedalīties starptautiskajā skolotāju profesionālās pilnveides konferencē

Dalīties:

Izglītības jomas darbinieki aicināti piedalīties otrajā starptautiskajā skolotāju profesionālās pilnveides konferencē "NO ČALOŠANAS LĪDZ AKADĒMISKI KOREKTAM VALODAS PLŪDUMAM: VALODAS PERSPEKTĪVAS KLASĒ".

Konferenci organizē Starptautiskā vidusskola sadarbībā ar Roong Aroon International School (Bangkoka, Taizeme) un Stokholmas Ekonomikas augstskolu (Rīga).

Pasākums norisināsies 2023. gada 1. aprīlī starptautiskajā vidusskolā "Ekziperī" hibrīda formā.

Konferenci bagātinās pieredzējušu izglītības praktiķu un teorētiķu lekcijas, pieredzes stāsti, darbnīcas un diskusijas. Konferenci atklās Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā asoc. prof. Elīna Bandziņa ar lekciju par pārliecinošo runu, bet konferenci noslēgs Roong Aroon starptautiskās skolas vadītāja Tamāra Džeimsa-Vjačai (Bangkoka, Taizeme), akcentējot, kā pārvarēt šķēršķus mācot un mācoties daudzvalodu vidē.

Dalība konferencē ir bez maksas un pēc tās dalībnieki saņems atzītu apliecinājumu par dalību profesionālās pilnveides programmā (6h).

Konferencē aicinām piedalīties starptautisko, privāto un publisko skolu skolotājus, izglītības jomas ekspertus un skolu kopienu locekļus kā klausītājus (pieteikšanās līdz 20. martam) vai prezentētājus (pieteikšanās līdz 15. martam).
Lai pieteiktos dalībai konferencē, aicinām aizpildīt pieteikuma formu: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=3ha471-qJU2vZe8iphHUC5pzDL3G-0JCkcE75T2tzNhUOTBDNFM0QkJWMVhGVDMzN1JQRERRM0RHSS4u


Vairāk informācijas: https://exupery.lv/lv/conference-2023

Atgriešanās atpakaļ