Skolas direktors: Svarīgi visiem skolotājiem ievērot prasības, un pašu iniciatīvas saskaņot ar vadību

15.10.2020

Šobrīd svarīgi, ka visi skolotāji ievēro valdības noteiktās prasības, un visas pašu iniciatīvas saskaņo ar skolas vadību, preses konferencē par aktuālajiem drošības jautājumiem izglītībā un sportā sacīja Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas direktors Romans Alijevs.

Viņš uzsvēra, ka ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvas izglītības iespējas visiem skolēniem arī attālināti, tāpēc skola sākusi gatavoties pārmaiņām jau laicīgi, nosakot, ka vairākas klases mācās attālināti divas, trīs reizes nedēļā.

Arī interešu izglītību programmas tika grupētas pa klasēm, un visas nodarbības no 1.septembra skolā notika vienas klases ietvaros.

"Mēs esam sagatavojušies pārmaiņām un prasībām. Tagad svarīgi visiem skolotājiem ievērot noteikumus un prasības, un pašu iniciatīvas saskaņot ar skolas vadību, jo tā ir atbildīga par procesiem un drošību," akcentēja Alijevs.

Viņaprāt, par visiem drošības pasākumiem ir vērtīgi konsultēties gan ar Izglītības un zinātnes ministriju, gan Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC).

Vēl skolas direktors minēja, ka, viņaprāt, prasības sporta nodarbību norisē ir ļoti stingri jāievēro, jo no sporta skolām un nodarbībām arī skolās var ieplūst inficēšanās iespējas.

LETA informācija

Komentēt:

Pieslēdzies e-žurnāliem

Aizmirsi paroli?

Vēlies kļūt par abonentu?