Žurnāls "Pirmsskolā"

E-žurnāla PIRMSSKOLĀ jaunajā numurā šādas tēmas:

Pārslēgšanās situācijas bērnudārza vecumā. Jau trešo gadu biedrība “Debesmanna” organizē izglītojošas lekcijas “Runā ar mani”, kas ir veltītas bērnu garīgajai veselībai, aicinot vecākus, skolotājus un citus interesentus aizdomāties, kā sadzirdēt un runāt ar bērnu, kā palīdzēt un rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Platformas EsPats.lv. veidotāja, vairāku bērnu māmiņa Viktorija Ozola savā uzrunā “Pārslēgšanās situācijas bērnudārza vecumā” skaidro, kā pamanīt šīs situācijas un kā tajās rīkoties. Visu lekciju ieraksti ir pieejami Debesmanna.com Facebook lapā un YouTube kanālā.

Snieguma novērtēšanas veidlapa “Gatavība pamatizglītības apguves uzsākšanai”. Veidlapu “Gatavība pamatizglītības apguves uzsākšanai” skolotāji sāk aizpildīt jau aprīļa beigās. Dokumentu aizpilda tā, lai maija beigās/jūnija sākumā to varētu izsniegt ģimenei. Aizpildot bērnu snieguma novērtēšanas veidlapu “Gatavība pamatizglītības apguves uzsākšanai”, būtiska loma ir ieteikumu sadaļai, kurā skolotājs var ierakstīt savus komentārus. Materiālā ir pievienotas 3 izziņas veidlapas.

Gājputni. Āra rotaļnodarbības konspekts. Ziņa bērnam: Mēs dzīvojam daudzveidīgā pasaulē. Putni ir tās svarīga sastāvdaļa. Es saprotu kā izskatās putni un kāds ir viņu dzīvesveids.


Rotaļnodarbība “Jautrie pētnieki”. Mērķis: Radīt apstākļus, lai nodrošinātu bērnu zināšanas par dabas elementu īpašībām: ūdeni, gaisu, augsni un to nozīmi cilvēku dzīvē.


Mūzikas rotaļnodarbība “Pavasaris”. Sasniedzamais rezultāts: Bērni klausās skaņdarbu, raksturo mūzikas skanējumu, muzicē individuāli un kopā ar citiem, iesaistās muzicēšanas procesos, stāsta par savu pieredzi radošā darbībā.

Starptautiskā galda spēļu diena pirmsskolā. Aprīlī atzīmēsim starptautisko galda spēļu dienu. Par godu šai dienai, pedagogi no Rīgas 123.pirmsskolas izglītības iestādes izgatavojuši paši savas galda spēles, kuras iepriecinās ikvienu. Piedāvājam galda spēļu apskatu.

Lego konstruktoru izmantošana pirmsskolā. Metodiskais materiāls “Domā, meklē, saliec!” diferencētas  aktivitāšu kartītes  mācību jomās ir piemērotas ierosmei mērķtiecīgai rotaļdarbības organizēšanai, sensorās un kognitīvās attīstības veicināšanai  pirmsskolas vecuma 3. posma bērniem (5 – 6 gadi).

Gatavojamies Lieldienām. Uzdevumi un darba lapas.

Pavasara ziedu detektīvs. Darba lapa.

Atgriešanās atpakaļ
Lasīt izdevumu
Vēlos abonēt Arhīvs

Šī gada izdevumi

Skolas Vārds

24.03.2024

Pirmsskolā

26.02.2024

Izglītība un Kultūra

28.03.2024

Normatīvie akti

27.03.2024