Biežāk uzdotie jautājumi

Ja abonē skola, cik daudz skolotāju e-pastus var pievienot?

Var pievienot neierobežotu skaitu e-pastu, visu jūsu skolas skolotāju e-pastus, kas vēlas piekļūt abonētajiem izglītības produktiem.


Ja skolotāju sastāvs skolā ir mainījies un visiem nav pieeja abonētājiem žurnāliem, kā saņemt reģistrācijas saiti?

Jums jāatsūta to skolotāju e-pasti, kuriem līdz šim nav bijusi piekļuve abonētajiem produktiem, mēs katram uz e-pastu nosūtīsim individuālu reģistrācijas saiti, atverot to varēs izveidot paroli un turpmāk piekļūt visiem izglītības iestādes abonētajiem produktiem. Skolotāju e-pasti jāsūta uz redakcijas e-pastu redakcija@skolasvards.lv

 

Ko darīt, ja aizmirsta parole?

Ja parole ir aizmirsta, to ērti var atjaunot jebkurā laikā www.skolasvards.lv sadaļā PIESLĒGTIES ABONEMENTAM, kur jāizvēlas uzklikšķināt uz “Aizmirsi paroli”. Ierakstot savu e-pastu, jūs saņemsiet jaunu reģistrācijas saiti un varēsiet izveidot jaunu paroli.

 

Ko darīt, ja atsūtītajai reģistrācijas saitei ir beidzies derīguma termiņš un parole nav izveidota?

Ja esat saņēmuši reģistrācijas saiti, bet 30 dienu laikā neesat izveidojuši paroli, lūdzu, informējiet mūs par to rakstot uz e-pastu redakcija@skolasvards.lv, mēs nosūtīsim jums jaunu reģistrācijas saiti.

 

Ja skola abonē izdevumus jau vairākus gadus pēc kārtas, vai aizpildot abonēšanas anketu, atkārtoti jānorāda visu skolotāju e-pasti?

Nē, atkārtoti tie paši skolotāju e-pasti nav jānorāda. Jums, aizpildot abonēšanas pieteikumu, jānorāda tikai to skolotāju e-pasti, kuriem līdz šim nav bijusi piekļuve abonētajiem produktiem, lai viņi varētu saņemt reģistrācijas saiti un izveidot pieejas paroli.

 

Kā var zināt, kad iznāk abonētā izdevuma jaunākais numurs?

Dienā, kad iznāk katra izglītības e-izdevuma jaunākais numurs tā abonētāji savā e-pastā saņem paziņojumu, kurā atspoguļots arī jaunākā numura saturs.