Žurnāls "Pirmsskolā"

E-žurnāla PIRMSSKOLĀ jaunajā numurā šādas tēmas:

►  Katrs bērns ir daļiņa no skolotāja dzīves. Darbs pirmsskolā sniedz ārkārtīgi lielu gandarījumu, bet vienlaikus tā ir arī ļoti liela atbildība, jo pirmsskola ir mazā cilvēka pirmā saskarsme ar mācībām un pirmā vide ārpus ģimenes, kur tiek pavadīts tik daudz laika. Mīlestība, ko bērns saņem pirmsskolā, rada viņa mīlestību pret mācībām, tāpēc šis posms ir ļoti svarīgs. Darbs pirmsskolā noteikti nav darbs no 9.00 līdz 17.00, par kuru vakarā var pilnībā aizmirst, jo katrs bērns ir daļiņa no skolotāja dzīves, tāpēc izlaidumi bieži vien ir tik saldsērīgi un skolotāju acis ir pilnas asarām – ir prieks par bērnu, kurš iemācījies izzināt pasauli un ir gatavs doties uz skolu, bet vienlaikus ir žēl šķirties. Stāsta pirmsskolas “CreaKids” pedagoģe Ilze Briņķe.

►  Trešdaļa vecāku nav runājuši ar bērniem par drošību internetā. Arvien vairāk bērnu vecumā no 4 līdz 7 gadiem lieto digitālās ierīces, tomēr 38% vecāku ar saviem bērniem šajā vecumposmā vēl nav runājuši par digitālo drošību, liecina Tet aptauja. Vairums vecāku uzskata, ka tieši šis ir īstais vecums, kad sākt runāt par drošu interneta lietošanu, tāpēc Latvijas Drošāka interneta centra (drossinternets.lv) vadītāja Maija Katkovska sniedz ieteikumus, kā ar bērniem uzsākt šo sarunu un izskaidrot drošības pamatprincipus.

►  Valsts svētku scenārijs pirmsskolā. Mērķis: Veidot un paplašināt bērnu zināšanas un izpratni par Latvijas valsts svētkiem. Sekmēt bērnu emocionālo un intelektuālo attīstību.

►  Sniegpārsliņas ceļojums. Tematiskais plāns nedēļai.

►  Kā rodas pasaka? Mēneša tēma.

►  Katram sava māja. Rotaļnodarbības apraksts.

►  Didaktiskā spēle “Pretstati”. 30 pāru kartītes.

►  Mārtiņdienas medaļas.

►  DARBA LAPAS
     Saskaiti atšķirības.
     Rokas vingrinājumi.
     Rakstītie burti.

Atgriešanās atpakaļ
Lasīt izdevumu
Vēlos abonēt Arhīvs

Šī gada izdevumi

Skolas Vārds

21.02.2024

Pirmsskolā

29.01.2024

Izglītība un Kultūra

31.01.2024

Normatīvie akti

18.01.2024