Jaunie mācību līdzekļi 2023./2024. m.g.

09.08.2023
Dalīties:
Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Izdevniecība Skolas Vārds ir sagatavojusi jaunus mācību līdzekļus dabaszinībās, sociālajās zinībās, mūzikā, dizainā un tehnoloģijās, matemātikā, fizikā un inženierzinībās.

Izdevniecības Skolas Vārds komanda dara visu iespējamo, lai mācību līdzekļi pēc iespējas ātrāk nonāktu skolās. Vienlaikus aicinām skolotājus noskatīties vebināru ierakstus, kuros mācību līdzekļu autori iepazīstina ar jaunajiem izdevumiem sākumskolas un pamatskolas posmā.

Vebināru ieraksti pieejami Izdevniecības Skolas Vārds Facebook lapā.

► Vebinārs Dizains un tehnoloģijas 1.-3. klasei  I  Darba burtnīca
► Vebinārs Sociālās zinības 1., 2., 3. klasei  I  Darba burtnīcas
► Vebinārs Dabaszinības 1. klasei  I Skolēna grāmata  I  Darba burtnīca
► Vebinārs Inženierzinības 7. klasei I Skolotāja grāmata
► Vebinārs Fizika 8. klasei  I  Skolotāja grāmata

Aicinām iepazīties ar Izdevniecības Skolas Vārds sagatavoto drukāto un digitālo mācību līdzekļu pieejamību uzsākot 2023./2024. mācību gadu.

Grafiks
Atgriešanās atpakaļ