Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju vadīs bijusī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktore Agita Zariņa-Stūre

26.11.2022
Dalīties:

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija 23. novembrī komisijas priekšsēdētāja amatā ievēlēja deputāti Agitu Zariņu-Stūri (JV). Viņa ir bijusī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktore.

Par komisijas priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts deputāts Česlavs Batņa (AS), kurš ir bijušais Ādažu vidusskolas direktors. Par komisijas sekretāru ievēlēts parlamentārietis, kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Izglītības komisijā strādās arī parlamentārieši Dāvis Mārtiņš Daugavietis (JV), Jekaterina Dorošķeviča ("Stabilitātei"), Mārcis Jencītis (LPV), Krišjānis Kariņš (JV), Līga Kļaviņa (ZZS), Antoņina Ņenaševa (P), Harijs Rokpelnis (ZZS) un Edgars Tavars (AS).

LETA informācija
Foto: LETA

Atgriešanās atpakaļ