Fizika. Uzdevumu burtnīca 8. klasei. Ir NOLIKTAVĀ

Izdevniecība Skolas Vārds

ISBN  978-9934-629-50-1

Autore

Ilze Klints

87 lpp.

Izmērs: 170x240 mm

Piegāde:

Ar Omniva pakomātu vai kurjeru

Iespēja saņemt birojā:

Rīga, Ieriķu iela 5 (B ieeja)

Uzdevumu burtnīca izdota

2024. gada februārī

Uzdevumu burtnīcas “Fizika 8. klasei” saturs ir veidots atbilstīgi mācību priekšmeta programmas “Fizika 8.–9. klasei” paraugam, kas izstrādāts Valsts izglītības satura centra Eiropas Sociālā fonda projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030).

Uzdevumu burtnīca “Fizika 8. klasei” ir individuāls skolēna mācību līdzeklis, kas paredzēts lietošanai vienam skolēnam. Mācību līdzeklis ir komplektizdevumā ar skolotāja rokasgrāmatu “Fizika 8. klasei”.
Uzdevumu burtnīcā ir pieejami uzdevumi, rūtiņu tīkls risinājumu pierakstīšanai, kā arī katra temata noslēgumā brīva vieta pierakstu veikšanai.

Burtnīcas saturu veido mērvienību pārveidošanas uzdevumi (laika, garuma, laukuma, tilpuma, masas, ātruma, frekvences, spēka, spiediena, enerģijas mērvienības) kā arī teksta uzdevumi par blīvumu, ātrumu, kustību, svārstībām, skaņu, spēku un svaru, spiedienu un spiedienu šķidrumos, Arhimēda spēku, uzdevumi par mehānisko darbu, jaudu, potenciālo enerģiju, kinētisko enerģiju, kā arī par pilnu mehānisko enerģiju.

Uz burtnīcas vākiem – atgādne “Kā pārveidot mērvienības” un atgādne “Kā risināt uzdevumus”.

Atgriešanās atpakaļ