Kā abonēt un saņemt izglītības e-izdevumus un metodiskos materiālus?

IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒM

Viens izglītības iestādes abonements nodrošina individuālu pieeju abonētajiem produktiem visiem iestādes skolotājiem. Katram abonētājam pieejams viss izglītības e-izdevumu numuru arhīvs.

Skolotāju e-pasti

Aizpildot abonēšanas pieteikumu, skolotāju e-pastus, lūdzu, norādiet abonēšanas anketas sadaļā Skolotāju e-pasti. Skolas virslietotājs savā profilā skolotāju e-pastus varēs pievienot un dzēst jebkurā laikā.

Jauno skolotāju e-pastus var atsūtīt uz redakcija@skolasvards.lv jebkurā laikā, mēs tos pievienosim jūsu iestādes abonementam un nosūtīsim pieejas saiti abonētajiem produktiem.

Piekļuve abonētajiem produktiem

Ja līdz šim jau esat abonējuši kādu no produktiem un turpināt abonēt nākamajam periodam, pieeja un paroles saglabājas jau esošās. Ja parole ir aizmirsta, to ērti var atjaunot sadaļā Pieslēgties abonementam.

  • Aizpildi zemāk esošo abonēšanas anketu
  • Izvēlies savai skolai vai sev vajadzīgos izglītības e-izdevumus un/vai metodisko materiālu krātuves
  • Aizpildi saņēmēja un maksātāja datus
  • Pēc pieteikuma aizpildīšanas saņem rēķinu savā e-pastā
  • Apmaksā rēķinu
  • Saņem piekļuvi abonētajiem produktiem

PRIVĀTPERSONĀM

Ja skola, kurā jūs strādājat, nav abonējusi attiecīgos izglītības e-žurnālus un/vai metodisko materiālu krātuves, jūs tos variet abonēt individuāli.

Piekļuve abonētajiem produktiem

Pēc rēķina apmaksas, jūs saņemsiet reģistrācijas saiti savā e-pastā (ja esat jauns abonētājs), izveidojot paroli, varēsiet piekļūt visiem abonētajiem produktiem.

Ja līdz šim jau esat abonējuši kādu no produktiem un turpināt abonēt nākamajam periodam, pieeja un parole saglabājas jau esošā. Ja parole ir aizmirsta, to ērti var atjaunot sadaļā Pieslēgties abonementam.

Informācija par jaunumiem

Jūs regulāri savā e-pastā saņemsiet informāciju par jaunākajiem izglītības e-izdevumu numuriem un par jaunumiem metodisko materiālu krātuvēs.